جهت همکاری در فروش با لینک بازاریابی بیوتی پلت می توانید پس از عضویت در بخش بازاریابی ما لینک افلیت مارکتینگ خود را برای فروش در وب سایت و یا شبکه اجتماعی خود قرار دهید و یا آن را بصورت مستقیم برای دوستانتان ارسال نمایید.

پورسانت های شما

در صورتی که زیر 10 عدد در ماه فروش داشته باشید در هر خرید از طریق لینک شما 5 درصد پورسانت دریافت خواهید کرد.

و در صورتی که این عدد به بالای 10 برسد تا 30 عدد سفارش در ماه پورسانت شما 10 درصد خواهد بود و بالای 30 عدد فروش در ماه شما را به پورسانت 15 درصد خواهد رساند.

از درج دروغ و بزرگ نمایی در تبلیغات خود پرهیز کنید. چرا که در صورت آگاهی از این مورد کلیه حساب پورسانت شما مسدود شده و به عنوان خسارت به خریدار داده خواهد شد.

خرید بسته بندی ارسال و پشتیبانی توسط تیم ما انجام خواهد شد و هرگونه خسارت وارده بر بسته ها و جبران آن بر عهده ما می باشد.

با پیج ها و سایت هایی که مطالبی خارج از مطالب واقعی درج شده در سایت بیوتی پالت و کاتالوگ محصولات آن

 

شرایط فعالیت در اینستاگرام

 

 1. استفاده از نام و لوگو آمارانت یا بیوتی پلت در آی‌دی و یا تصویر پروفایل رسانه ثبت شده، مجاز نیست.
 2. پیج‌های اینستاگرامی به جهت تایید و آغاز فعالیت، نیاز است حداقل دارای 5000 دنبال کننده باشند.
 3. پیج‌های شخصی اینستاگرامی مجاز به فعالیت نیستند. تنها در صورت دارا بودن حداقل 5000 دنبال کننده، ثبت پیج شخصی بلامانع است.
 4. در زمان ثبت رسانه، نیاز است پیج دارای محتوای منتشر شده کافی در حوزه فعالیت خود باشد.
 5. پیج‌های اینستاگرامی با محوریت طنز و سرگرمی مجاز به ثبت و فعالیت نیستند.
 6. پیج اینستاگرامی ثبت شده، نباید خصوصی (Private) باشد.
 7. همزمان با ثبت رسانه جدید، نیاز است با استفاده از پیج اینستاگرامی ثبت شده، صفحه رسمی ما را  با آی‌دی @beautypalet_official را دنبال (فالو) کنید. مادامی که پیج رسمی ما فالو نشود، امکان تایید رسانه ثبت شده وجود نخواهد داشت. (این موضوع به جهت احراز مالکیت پیج ثبت شده، ضروری است.)

 

شرایط همکاری در فروش سایت های پر بازدید

 1. در نام، طراحی و ظاهر سایت ثبت شده، نباید از المان‌ها (لوگو، قالب سایت و…) یا نام بیوتی پلت یا آمارانت استفاده شده باشد.
 2. به هنگام ثبت و در زمان بررسی رسانه توسط کارشناسان فنی ما، می‌بایست رسانه فعال و در دسترس باشد.
 3. نیاز است سایت ثبت شده دارای محتوا و مطالب کافی باشد. میزان محتوای آرشیوی باید به حدی باشد که امکان تشخیص حوزه و رویکرد فعالیت و نوع محتوای منتشر شده در سایت وجود داشته باشد. (سایت‌هایی که فاقد محتوای کافی باشند، مورد تایید قرار نخواهند گرفت. بنابراین قبل از ثبت رسانه، نسبت به درج محتوای کافی اقدام نمایید.)
 4. رسانه‌های از نوع بلاگ (سایت‌هایی که از سرویس‌های وبلاگ دهی مانند بلاگفا و… استفاده می‌کنند)، تنها در صورتی تایید می‌شوند، که براساس بررسی‌های تیم فنی، از سطح کیفیت مطلوب برخوردار باشند.
 5. وب سایت‌های فعال در حوزه کد تخفیف، تنها در شرایط خاص و در صورت توافق و عقد قرارداد با شرکت آرمین سرزمین سبز  مجاز به فعالیت خواهند بود.