ثبت نام در وب‏‌سایت بیوتی پالت به منزله مشاهده قوانین وب سایت می باشد. هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری بیوتی پالت و سایر خدمات ارائه شده  به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات بیوتی پالت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین  از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود. و هر زمان ممکن است این صفحه ویرایش گردد، لذا در هنگام خرید حتما این صفحه را مطالعه بفرمایید.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های بیوتی پالت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد فروشگاه اینترنتی بیوتی پالت تخفیف روزانه در قالب استند، حراج‌های هفتگی و ماهیانه و انواعی از پیشنهادهای ویژه است که در نهایت خرید اینترنتی را برای شما بسیار لذت ‌بخش‌تر خواهد کرد.

از دیگر ویژگی های بیوتی پالت دریافت امتیاز در ازای خرید می باشد. با جمع آوری امتیازها در باشگاه مشتریان می توانید از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.

در حال حاضر هزینه حمل به صورت ثابت و به مبلغ۱۵۰۰۰ تومان در سایت اعلام می گردد.

شرایط پرداخت درب منزل:

با توجه به اینکه ارسال و بسته بندی کالا برای شرکت هزینه بردار خواهد بود. از تاریخ 20 اردیبهشت 1401 به بعد پرداخت درب منزل تنها در ازای پرداخت پیش پرداخت 30000 تومانی قابل انجام خواهد بود. 

در صورتی که به هر دلیلی از دریافت محصول درب منزل امتناع نموده و مبلغ کالا پرداخت نگردد. مبلغ 30000 تومان پرداختی شما به عنوان هزینه ارسال و بسته بندی به کاربر عودت داده نمی شود.

به دلایل ذکر شده از این پس هیچ گونه مدل پرداخت و دریافت کالایی به غیر از روشهای موجود در صفحه پرداخت نهایی(پرداخت در محل با پیش پرداخت- پرداخت آنلاین- پرداخت اعتباری) امکان پذیر نمی باشد.

در صورت دریافت کالایی که طی حمل آسیب دیده باشد، می توانید با تلفن های مندرج در سایت تماس گرفته و مشکل خود را با پشتیبانی در میان بگذارید تا در اسرع وقت کالا توسط پست یا پیک برایتان تعویض گردد.

به علت بهداشتی بودن کالا و احتمال میکروبی شدن آن، امکان عودت کالا بعد از مصرف وجود ندارد، لذا قبل از تهیه محصول در صورتی که در هنگام انتخاب تردید دارید، می توانید از طریق واتساپ یا تلفن از راهنمایی مشاوران بیوتی پالت بهره بگیرید.

مشاوران ما همه روزه از ساعت 9 الی 17 آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

در سایر ساعات می توانید از پشتیبانی آنلاین سایت و یا در واتساپ با ما در ارتباط باشید. و در خارج از این ساعات می توانید از طریق ربات پشتیبانی واتساپ پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.